Stem op je favoriet voor de Parkconcerten in Poperinge

Publicatiedatum

Auteur

Loes Vandromme

Deel dit artikel

Van 5 tot en met 30 december kon je als liefhebber van de Parkconcerten opnieuw artiesten nomineren via het participatieplatform van de stad Poperinge. Het concept werd vorig jaar met succes een eerste keer toegepast en was duidelijk voor herhaling vatbaar.

Ook dit jaar stuurden Poperingenaars heel wat suggesties. Uit de meer dan 60 voorstellen selecteerde de dienst Cultuur 48 haalbare namen. Ze hielden rekening met de uitkoopsom en technische vereisten. 

Stemronde tot 15 februari

Van 16 januari tot en met 15 februari kan het publiek stemmen. Iedereen stemt op zijn of haar drie favoriete artiesten uit de lijst. Op basis van die rangschikking en de beschikbaarheid of voorwaarden van de artiesten, gaat de dienst Cultuur aan de slag om het programma van de Parkconcerten 2023 samen te stellen.

Stem via www.poperinge.be/parkconcerten23

Nieuws

Zwembad Poperinge ontvangt label dementievriendelijk zwembad

Zwembad Poperinge lanceerde in januari 2026 een nieuw aanbod: prikkelarme zwemmomenten voor toegankelijke zwemervaring. Met deze stille zwemuurtjes wil het zwembad inspelen op de nood aan rust, toegankelijkheid en welzijn voor iedereen die graag in een prikkelarme omgeving zwemt.

Actieplan geschiedenis brengt rijke verleden van Poperinge in kaart

Een stedelijke werkgroep rondt na 2.5 jaar intensief werk het ‘Actieplan Geschiedenis’ af. Dit plan bundelt het erfgoed van Poperinge in vijf heldere verhaallijnen en vertaalt het naar concrete acties.

Kunstenfestival Watou gaat in zee met A.F. Vandevorst en Jelle Van Riet

Kunstenfestival Watou 2026 kan terugblikken op een succesvolle zomer.
Een kleine 15.000 bezoekers omarmden de doorstart van het festival. Met de nieuwe curatoren A.F. Vandevorst en Jelle Van Riet staat het Kunstenfestival, gesterkt door het nieuwe samenwerkingsverband met andere West-Vlaamse triënnales, klaar voor 2027.